AKTUALNOŚCI

HARMONOGRAM KONKURSÓW PRZEDMIOTOWYCH ORGANIZOWANYCH PRZEZ
PODKARPACKIEGO KURATORA OŚWIATY W ROKU SZKOLNYM 2018/2019

Dla uczniów szkół podstawowych:

Konkurs z:

Etap szkolny

Etap rejonowy

Etap wojewódzki

Języka polskiego

5 października 2018

16 listopada 2018

18 stycznia 2019

Matematyki

12 października 2018

22 listopada 2018

25 stycznia 2019

Biologii

2 października 2018

9 listopada 2018

9 marca 2019

Historii

3 października 2018

10 listopada 2018

12 stycznia 2019

Chemii

4 października 2018

15 listopada 2018

16 marca 2019

Fizyki

8 października 2018

17 listopada 2018

19 stycznia 2019

Geografii

1 października 2018

8 listopada 2018

2 marca 2019

Języka angielskiego

10 października 2018

1 grudnia 2018

2 lutego 2019

Języka niemieckiego

11 października 2018

24 listopada 2018

26 stycznia 2019

Dla uczniów gimnazjów:

Konkurs

Etap szkolny

Etap rejonowy

Etap wojewódzki

Polonistyczny

5 października 2018

16 listopada 2018

18 stycznia 2019

Historyczny

16 października 2018

29 listopada 2018

31 stycznia 2019

Geograficzny

9 października 2018

22 listopada 2018

24 stycznia 2019

Biologiczny

10 października 2018

1 grudnia 2018

2 lutego 2019

Chemiczny

12 października 2018

30 listopada 2018

1 lutego 2019

Fizyczny

15 października 2018

23 listopada 2018

25 stycznia 2019

Matematyczny

11 października 2018

24 listopada 2018

26 stycznia 2019

Języka angielskiego

8 października 2018

17 listopada 2018

19 stycznia 2019

Języka niemieckiego

3 października 2018

10 listopada 2018

12 stycznia 2019

Szczegółowe informacje o konkursach

ZEBRANIA Z RODZICAMI

Klasy VI , VII i VIII szkoły podstawowej

Klasy III gimnazjum

Szkoła Mistrzostwa Sportowego

 

Oddział "0"

Klasy I - V szkoły podstawowej

19 września 2018 r. (środa) o godz. 17:00

Klasy 6, 7 i 8 Szkoły Podstawowej Nr 5

Klasa

Wychowawca

Sala

6a

p. Marzena Traciak

53

6b

p. Katarzyna Ocytko

58

6c

p. Bożena Frankiewicz

43

6d

p. Monika Marek

42

7a

p. Elżbieta Baryłecka

47

7b

p. Anna Doniec

36

7c

p. Beata Rut

48

7d

p. Dorota Myszczuk

54

8a

p. Renata Soprych

60

8b

p. Joanna Sobczyk

50

8c

p. Barbara Kubalica

46

8d

p. Dorota Pięta

49

8e

p. Wiesława Klisiewicz

32

Klasy gimnazjalne

3a

p. Jolanta Słowińska-Zygmunt

29

3b

p. Jolanta Siarkowska

56

3c

p. Anna Kołodziej

55

3d

p. Danuta Czernecka

35

3e

p. Dorota Błaszczyk

14

Szkoła Mistrzostwa Sportowego

4

p. Krzysztof Jużecki

19

5

p. Elżbieta Tabas

62

6

p. Violetta Łoch

13

7

p. Beata Bochnowska

12

20 września 2018 r. (czwartek) o godz. 17:00

Klasy 0 - V  Szkoły Podstawowej Nr 5

Klasa

Wychowawca

Sala

0

p. Sylwia Czerniak

2

1a

p. Marzena Bąk

1

1b

p. Ewa Kamińska

3

1c

p. Lucyna Kantor

11

1d

p. Małgorzata Ciszek

4

1e

p. Anna Pancerz

10

1f

p. Martyna Świętoń

8

2a

p. Mariola Świątek- Markowska

7

2b

p. Joanna Sieradzka

14

2c

p. Lucyna Krysiak

9

2d

p. Renata Pietrzyk

S37

3a

p. Jolanta Kiełb

6

3b

p. Urszula Chciuk

S38

3c

p. Wioletta Słyś

46

4a

p. Maciej Zaborowski

53

4b

p. Ewa Bokota

49

4c

p. Monika Królikowska

12

4d

p. Agata Szarek

62

4e

p. Michał Wiktor

41

4f

p. Joanna Garbulińska

30

4g

p. Bogumiła Bartnik

47

5a

p. Małgorzata Kloc

58

5b

p. Beata Braun

48

5c

p. Monika Ciołkosz

38

5e

p. Violetta Łoch

13


ROZPOCZĘLIŚMY NOWY ROK SZKOLNY 2018/2019

Dnia 3 września 2018 roku trzeba było pożegnać słoneczne wakacje i przygotować się do nowych obowiązków.
Uroczystość zgromadziła: Dyrekcję, nauczycieli, rodziców, uczniów.
Na wstępie głos zabrał pan dyrektor Wiesław Broda, który podkreślił, że przed nami wyjątkowy rok: pożegnamy ostatni rocznik uczniów gimnazjum, przed wyborami dalszego etapu kształcenia stanie klasa VIII. Ponadto jesteśmy świadkami historycznej chwili - dzięki wielkiemu zaangażowaniu p. Piotra Drobota powstała Szkoła Podstawowa Mistrzostwa Sportowego, która właśnie pod Jego przewodnictwem rozpoczyna działalność.
Pan dyrektor z wielką radością poinformował, że na 20 stypendiów Burmistrza Miasta Dębica, aż 5 trafiło do naszych uczniów: Wiktorii Bednarczyk kl.7a, Wiktorii Marć kl.7a, Gabrieli Czachor kl. 8e, Katarzyny Rojek kl.3a i Urszuli Hendras - tegorocznej absolwentki.
Przed nami wiele pytań, co nam przyniesie nowy rok szkolny? Ważne jest, aby po 10 miesiącach nauki, każdy mógł przyznać, że nie był to czas stracony, a wręcz przeciwnie – przyniósł wiele sukcesów dydaktycznych, sportowych, zaowocował rozwojem osobistym. Tego właśnie życzył wszystkim gospodarz naszej placówki.
Następnie miała miejsce część artystyczna, która nawiązała do 100. Rocznicy Odzyskania przez Polskę Niepodległości, kolejnej rocznicy wybuchu II wojny światowej i tkwiących jeszcze w wielu głowach wakacji.
Na zakończenie uczniowie rozeszli się do klas na spotkania z wychowawcami.

Prowadzenie: Alicja Wojnarowska kl. VI C i Stanisław Kraszkiewicz kl. VI C
Organizacja: p. Dorota Pięta, p. Katarzyna Grabowiec
Dekoracje: p. Grażyna Jałowiec, p. Anna Pyrchla
Oprawa muzyczna: p. Bożena Frankiewicz

Zdjęcia:
p. Joanna Sobczyk, p. Barbara Kmiecik-Niedziela
Oprawa techniczna: p. Janusz Kaczówka


ORGANIZACJA ROZPOCZĘCIA ROKU SZKOLNEGO 2018/2019
W PUBLICZNEJ SZKOLE PODSTAWOWEJ NR 5 W DĘBICY

Klasy VI , VII i VIII szkoły podstawowej

Klasy III gimnazjum

Szkoła Mistrzostwa Sportowego

 

Oddział "0"

Klasy I - V szkoły podstawowej

3 września 2018 r.

Godz. 9:00 - Msza Święta w Kościele Świętego Krzyża

Godz. 10:00 - rozpoczęcie roku szkolnego w sali gimnastycznej,

następnie spotkanie z wychowawcami w klasach:

Klasy 6, 7 i 8 Szkoły Podstawowej Nr 5

Klasa

Wychowawca

Sala

6a

p. Marzena Traciak

53

6b

p. Katarzyna Ocytko

58

6c

p. Bożena Frankiewicz

43

6d

p. Monika Marek

42

7a

p. Elżbieta Baryłecka

47

7b

p. Anna Doniec

36

7c

p. Beata Rut

48

7d

p. Dorota Myszczuk

54

8a

p. Renata Soprych

60

8b

p. Joanna Sobczyk

50

8c

p. Barbara Kubalica

46

8d

p. Dorota Pięta

49

8e

p. Wiesława Klisiewicz

32

Klasy gimnazjalne

3a

p. Jolanta Słowińska-Zygmunt

29

3b

p. Jolanta Siarkowska

56

3c

p. Anna Kołodziej

55

3d

p. Danuta Czernecka

35

3e

p. Dorota Błaszczyk

14

Szkoła Mistrzostwa Sportowego

4

p. Krzysztof Jużecki

19

5

p. Elżbieta Tabas

62

6

p. Violetta Łoch

21

7

p. Beata Bochnowska

20

3 września 2018 r.

Godz. 10:00 - Msza Święta w Kościele Świętego Krzyża

Godz. 11:00 - rozpoczęcie roku szkolnego w sali gimnastycznej,

następnie spotkanie z wychowawcami w klasach:

Klasy 0 - V  Szkoły Podstawowej Nr 5

Klasa

Wychowawca

Sala

0

p. Sylwia Czerniak

2

1a

p. Marzena Bąk

1

1b

p. Ewa Kamińska

3

1c

p. Lucyna Kantor

11

1d

p. Małgorzata Ciszek

4

1e

p. Anna Pancerz

10

1f

p. Martyna Świętoń

8

2a

p. Mariola Świątek- Markowska

7

2b

p. Joanna Sieradzka

14

2c

p. Lucyna Krysiak

9

2d

p. Renata Pietrzyk

S37

3a

p. Jolanta Kiełb

6

3b

p. Urszula Chciuk

S38

3c

p. Wioletta Słyś

46

4a

p. Maciej Zaborowski

53

4b

p. Ewa Bokota

49

4c

p. Monika Królikowska

12

4d

p. Agata Szarek

62

4e

p. Michał Wiktor

41

4f

p. Joanna Garbulińska

30

4g

p. Bogumiła Bartnik

47

5a

p. Małgorzata Kloc

58

5b

p. Beata Braun

48

5c

p. Monika Ciołkosz

38

5e

p. Violetta Łoch

13


 KONKURSY PRZEDMIOTOWE  W ROKU SZKOLNYM 2018/2019 - WYMAGANIA KONKURSOWE

Szkoła Podstawowa Gimnazja
  1. Historia
  2. Język angielski
  3. Język niemiecki
  4. Język francuski
  5. Język polski
  6. Biologia
  7. Geografia
  8. Fizyka
  9. Chemia
  10. Matematyka
  1. Fizyka
  2. Geografia
  3. Historia
  4. Język angielski
  5. Język francuski
  6. Język hiszpański
  7. Język niemiecki
  8. Język ukraiński
  9. Biologia
  10. Chemia
  11. Język polski
  12. Informatyka

  13. Matematyka


ARCHIWUM

2017/2018    2016/2017    2015/2016    2014/2015    2013/2014    2012/2013  2011/2012    2010/2011