KONKURSY PRZEDMIOTOWE

UCZNIOWIE ZAKWALIFIKOWANI DO ETAPU REJONOWEGO WOJEWÓDZKICH KONKURSÓW PRZEDMIOTOWYCH ORGANIZOWANYCH PRZEZ PODKARPACKIEGO KURATORA OŚWIATY W ROKU SZKOLNYM 2017/2018

SZKOŁA PODSTAWOWA

Konkurs z:

Zakwalifikowani uczniowie

Opiekunowie

Etap rejonowy

Etap wojewódzki

Matematyki

Wiktoria Marć

p. Joanna Sobczyk

18 listopada 2017

13 stycznia 2018

Anna Buszek

Jakub Baran

Anna Kloc

p. Barbara Kubalica

Paweł Nykiel

p. Małgorzata Pawełek

Języka angielskiego

Wiktoria Marć

p. Anna Wrona

2 grudnia 2017

17 lutego 2018

Języka polskiego

Julian Cieślak

p. Beata Braun

25 listopada 2017

20 stycznia 2018

Gabriela Cyganowska

Zuzanna Dziurgot

Anna Kloc

Wiktoria Borer

Wiktoria Bednarczyk

p. Dorota Pięta

Tatiana Bolek

Wiktoria Marć

Maria Labak

Martyna Kosiba

Gabriela Czachor

p. Jolanta Siarkowska

Jagoda Stanek

p. Klaudia Sobuś

Natalia Wnuk

p. Renata Soprych

Języka niemieckiego Martyna Kosiba p. Bogumiła Bartnik 30 listopada 2017 25 stycznia 2018
Przyrody Daria Berka p. Marzena Traciak

8 grudnia 2017

23 lutego 2018

Wiktoria Marć
Zuzanna Gosek
Maria Labak
Gabriela Czachor
Weronika Wojdyła
Jagoda Stanek p. Małgorzata Kloc
Anna Kloc p. Anna Doniec
Alicja Rojek p. Elżbieta Tabas
Tomasz Magdoń
Historii Wiktoria Bednarczyk p. Elżbieta Baryłecka

9 grudnia 2017

24 lutego 2018

Wiktoria Marć
Melania Ciołkosz
Gabriela Cyganowska p. Beata Bochnowska
Antoni Kraszkiewicz p. Ewa Bokota
Mateusz Wojdyła

GIMNAZJUM

Konkurs:

Zakwalifikowani uczniowie

Opiekunowie

Etap rejonowy

Etap wojewódzki

Biologiczny

Jan Bereś

p. Elżbieta Tabas

17 listopada 2017

15 stycznia 2018

Katarzyna Rojek

Maria Zgłobica

p. Wiesława Klisiewicz

Franciszek Kraszkiewicz

Historyczny

Marcin Zawora

p. Beata Bochnowska

18 listopada 2017

13 stycznia 2018

Wiktoria Prokop

Andrzej Ziobro

Geograficzny

Jakub Jarosz

p. Anna Doniec

22 listopada 2017

17 stycznia 2018

Magdalena Ferenc

Karolina Kobosz

Jagoda Tomaszewska

Karolina Cierpich

Andrzej Ziobro

Fizyczny

Jakub Jarosz

p. Zofia Bąk

23 listopada 2017

18 stycznia 2018

Karolina Baran

Jakub Grych 

p. Jolanta Słowińska-Zygmunt

Piotr Sygulski 

Matematyczny

Monika Sarama

p. Danuta Czernecka

24 listopada 2017 19 stycznia 2018

Piotr Sygulski

Jakub Grych

Dawid Rusin p. Anna Kołodziej
Andrzej Ziobro p. Danuta Skiba
Języka angielskiego Jakub Grych p. Dorota Błaszczyk 25 listopada 2017 20 stycznia 2018

Polonistyczny

Wiktoria Prokop

p. Violetta Łoch

30 listopada 2017

25 stycznia 2018

Urszula Hendras

Katarzyna Rojek

p. Renata Soprych

Wiktoria Kwiatek

Izabela Łoch

Karolina Ozga

Marcin Zawora

Aleksandra Śliwa

Magdalena Płoszczyca

Chemiczny Jakub Jarosz p. Jolanta Cholewa 9 grudnia 2017 24 lutego 2018

Języka niemieckiego

Karolina Cierpich

p. Agata Szarek

2 grudnia 2017

17 lutego 2018

Karolina Baran

p. Joanna Garbulińska

Urszula Hendras
Karolina Kobosz
Magdalena Płoszczyca
Katarzyna Rojek
Aleksandra Śliwa
Paulina Kędzior
Miłosz Wyszyński
Weronika Bartnik

REGULAMINY I TERMINY KONKURSÓW PRZEDMIOTOWYCH  W ROKU SZKOLNYM 2017/2018

a) dla uczniów szkół podstawowych (klasy IV-VII):

Konkurs z:

Etap szkolny

Etap rejonowy

Etap wojewódzki

Matematyki

18 października 2017 r.

18 listopada 2017 r.

13 stycznia 2018 r.

Języka polskiego

20 października 2017 r.

25 listopada 2017 r.

20 stycznia 2018 r.

Języka angielskiego

24 października 2017 r.

2 grudnia 2017 r.

17 lutego 2018 r.

Języka niemieckiego

26 października 2017 r.

30 listopada 2017 r.

25 stycznia 2018 r.

Przyrody

3 listopada 2017 r.

8 grudnia 2017 r.

23 lutego 2018 r.

Historii

6 listopada 2017 r.

9 grudnia 2017 r.

24 lutego 2018 r.

b)     dla uczniów gimnazjów:

Konkurs

Etap szkolny

Etap rejonowy

Etap wojewódzki

Języka ukraińskiego

16 października 2017 r.

16 listopada 2017 r.

12 stycznia 2018 r.

Biologiczny

17 października 2017 r.

17 listopada 2017 r.

15 stycznia 2018 r.

Historyczny

18 października 2017 r.

18 listopada 2017 r.

13 stycznia 2018 r.

Języka hiszpańskiego

19 października 2017 r.

16 listopada 2017 r.

12 stycznia 2018 r.

Geograficzny

20 października 2017 r.

22 listopada 2017 r.

17 stycznia 2018 r.

Fizyczny

23 października 2017 r.

23 listopada 2017 r.

18 stycznia 2018 r.

Matematyczny

24 października 2017 r.

24 listopada 2017 r.

19 stycznia 2018 r.

Języka angielskiego

25 października 2017 r.

25 listopada 2017 r.

20 stycznia 2018 r.

Polonistyczny

26 października 2017 r.

30 listopada 2017 r.

25 stycznia 2018 r.

Języka francuskiego

27 października 2017 r.

1 grudnia 2017 r.

26 stycznia 2018 r.

Języka niemieckiego

3 listopada 2017 r.

2 grudnia 2017 r.

17 lutego 2018 r.

Chemiczny

6 listopada 2017 r.

9 grudnia 2017 r.

24 lutego 2018 r.

Informatyczny

04 - 08 grudnia 2017 r.

----------

22 lutego 2018 r.


ZADANIA Z KONKURSÓW PRZEDMIOTOWYCH

2010/2011 Konkurs
z j. polskiego
Konkurs matematyczny Konkurs
przyrodniczy
Konkurs
historyczny
etap szkolny zadania
klucze
zadania
klucze
zadania
klucze
zadania
klucze
etap wojewódzki zadania
klucze
zadania
klucze
zadania
klucze
zadania
klucze

 

ZADANIA Z KONKURSÓW INTERDYSCYPLINARNYCH Z LAT UBIEGŁYCH