PRACOWNICY SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 5 W DĘBICY

 

NAUCZYCIELE

Broda Wiesław

dyrektor szkoły - matematyka

Baran Renata

zastępca dyrektora szkoły - edukacja wczesnoszkolna

Furman Anna

zastępca dyrektora szkoły - język polski

Bartnik Bogumiła

język niemiecki

Bartuzi-Magdoń Anna

język angielski

Baryłecka Elżbieta

historia

Bąk Marzena

edukacja wczesnoszkolna

Bąk Zofia

fizyka

Bielatowicz Magdalena

bibliotekarz

Błaszczyk Dorota

język angielski

Bochenek Aneta

rewalidacja

Bochnowska Beata

historia, wiedza o społeczeństwie

Bokota Ewa

historia, wychowanie do życia w rodzinie, wiedza o społeczeństwie

Boro Anna

rewalidacja

Braun Beata

język polski

Burnat Arkadiusz

wychowanie fizyczne, trener hokeja

Buszek Anita

oligofrenopedagog

Chciuk Urszula

edukacja wczesnoszkolna

Cholewa Jolanta

chemia

Cierpich Artur

historia, edukacja dla bezpieczeństwa, wiedza o społeczeństwie

Ciołkosz Monika

język angielski

Ciszek Małgorzata

edukacja wczesnoszkolna

Czapla Gabriel

wychowanie fizyczne

Czernecka Danuta

matematyka

Czerniak Sylwia

edukacja wczesnoszkolna (oddział zerowy)

Doniec Anna

geografia, przyroda

Dzięgielowska Elżbieta

bibliotekarz

Fila Paweł

technika, zajęcia komputerowe, informatyka

ks. Franczyk Grzegorz

religia

Frankiewicz Bożena

muzyka, doradca zawodowy

ks. Frączek Tomasz

religia

Garbulińska Joanna

język niemiecki

Gawlik Alicja

bibliotekarz, czytelnia multimedialna

Gogacz Sebastian

wychowanie fizyczne, trener pływania

Grabowiec Katarzyna

logopeda

Gruszecka Aleksandra

muzyka

Grych Agnieszka

język angielski

Jałowiec Grażyna

plastyka

Jaśkowska Krystyna

zajęcia świetlicowe - kierownik

Jużecki Krzysztof

wychowanie fizyczne

Kamińska Ewa

edukacja wczesnoszkolna

Kania Elżbieta

oligofrenopedagog

Kantor Lucyna

edukacja wczesnoszkolna

Kędzior Barbara

zajęcia świetlicowe, rewalidacja

Kiełb Jolanta

edukacja wczesnoszkolna, matematyka

Klisiewicz Wiesława

biologia, wychowanie do życia w rodzinie

Kloc Małgorzata

przyroda

Kmiecik-Niedziela Barbara

logopeda

Kochanowska Barbara

pedagog, rewalidacja

Kołodziej Anna

matematyka

Konsur - Loda Iwona

informatyka

Koźlik Magdalena

język angielski

Kraszkiewicz Marta

oligofrenopedagog

Kraszkiewicz Monika

oligofrenopedagog

Królikowska Monika

język polski, oligofrekopedagog

Krysiak Lucyna

edukacja wczesnoszkolna

Kubalica Barbara

matematyka

Kurtyka Edyta

edukacja wczesnoszkolna, matematyka

Lach Rafał

wychowanie fizyczne

Longosz Piotr

informatyka

Lorek Grzegorz

wychowanie fizyczne

s. Łacna Małgorzata

religia

Łoch Violetta

język polski

Magdziak Marta

oligofrenopedagog

Magdziarz-Grzyb Marzena

oligofrenopedagog

Marek Monika

język angielski

Matyjewicz Natalia

zajęcia świetlicowe, oddział zerowy

Mordecka Violetta

pedagog

Moskal Justyna

oligofrenopedagog

Myszczuk Dorota

wychowanie fizyczne

Ocytko Katarzyna

język angielski

Orłowska Bernadeta

edukacja wczesnoszkolna

Pancerz Anna

edukacja wczesnoszkolna

Parys Lidia

zajęcia komputerowe, informatyka

Pawełek Małgorzata

matematyka

Pietrzyk Renata

edukacja wczesnoszkolna

Pięta Dorota

język polski

s. Popieluch Beata

religia

Puchała Mariola

oligofrenopedagog

Puta Elżbieta

język angielski

Pyrchla Anna

plastyka, technika

Rut Beata

wychowanie fizyczne

Rymaszewska Magdalena

zajęcia świetlicowe, edukacja wczesnoszkolna, język polski

Siarkowska Jolanta

język polski

Sieradzka Joanna

edukacja wczesnoszkolna

Sikora Sylwia

zajęcia świetlicowe

Siwek-Wasiljew Joanna

język angielski

Skiba Danuta

matematyka

Słowińska-Zygmunt Jolanta

chemia, fizyka, zajęcia świetlicowe

Słyś Wioletta

edukacja wczesnoszkolna

Sobczyk Joanna

matematyka

Sobuś Klaudia

język polski

Soprych Renata

język polski

Stasienko-Wilk Małgorzata

oligofrenopedagog

Stogiera Dorota

wychowanie fizyczne

Stogiera Jacek

wychowanie fizyczne

Szarek Agata

język niemiecki

Szczepańska Anna

wychowanie fizyczne – nauczyciel wspomagający

Szczyrek Marta

język polski

Szpak Katarzyna

oligofrenopedagog

Świątek-Markowska Mariola

edukacja wczesnoszkolna

Świętoń Martyna

edukacja wczesnoszkolna

Tabas Elżbieta

przyroda, biologia

Traciak Marzena

przyroda, geografia

Trojan Monika

oddział zerowy – nauczyciel wspomagający

Wałęga Stanisław

wychowanie fizyczne

Wanat Roman

wychowanie fizyczne

Wardęga Marta

pedagog

Warzecha Renata

oligofrenopedagog

Węgrzyn Sylwia

zajęcia świetlicowe

Wielgus Michał

religia

Więch Monika

zajęcia świetlicowe, edukacja wczesnoszkolna

Wiktor Michał

wychowanie fizyczne, trener hokeja

Wiktor Wiesława

zajęcia świetlicowe

Wójcik Anna

oligofrenopedagog

Wójcik Renata

wychowanie fizyczne, zajęcia świetlicowe

Wrona Anna

język angielski

Zaborowski Maciej

wychowanie fizyczne

Zima Iwona

edukacja wczesnoszkolna

Zydroń Paweł

wychowanie fizyczne