zs1debica.pl

Prywatne Liceum Ogólnokształcące - oferta edukacyjna i warunki rekrutacji

Prywatne Liceum Ogólnokształcące im. Marii Konopnickiej w Dębnicy to placówka oświatowa, która łączy nowoczesne metody nauczania z tradycyjnymi wartościami. Co ważne, szkoła oferuje bogaty program edukacyjny uzupełniony o zajęcia sportowe w ramach klas sportowych.

Uczniowie mają możliwość rozwijania swoich umiejętności i ćwiczenia różnych dyscyplin sportowych pod okiem profesjonalnego i dobrze przygotowanego personelu. Wszystkie dzieci mają szansę skorzystać z tego rodzaju dodatkowej edukacji, dzięki czemu bardzo łatwo jest pogodzić naukę z aktywnymi formami spędzania wolnego czasu.

Prywatne Liceum Ogólnokształcące im. Marii Konopnickiej w Dębnicy oferuje niezwykle szeroki zakres możliwości edukacyjnych dla swoich uczniów. W ramach swojej oferty szkoła posiada klasy sportowe, które pozwalają uczniom rozwinąć ich umiejętności i zainteresowania sportowe. Uczniowie mają również możliwość skorzystania z innych specjalizacji, takich jak informatyka i język angielski, aby móc stawić czoła współczesnym wyzwaniom edukacyjnym.

Ponadto szkoła oferuje bogate programy artystyczne i muzyczne oraz liczne warsztaty i praktyki wraz ze specjalistami z różnych dziedzin tematycznych. Wszystkie te atrakcyjne opcje sprawiają, że Prywatne Liceum jest doskonałym miejscem do nauki dla każdego ucznia.

Prywatne Liceum Ogólnokształcące im. Marii Konopnickiej w Dębnicy to miejsce, w którym uczniowie mogą rozwijać swoje zainteresowania i umiejętności. Szkoła oferuje uczniom szeroki wybór zajęć, od tradycyjnych lekcji do specjalnych klas sportowych. Uczniowie otrzymują profesjonalną opiekę nauczycieli i wykwalifikowaną kadrę pedagogiczną.

Prywatne Liceum Ogólnokształcące

Zajęcia pozalekcyjne

Prywatne Liceum oferuje swoim uczniom szeroką gamę zajęć pozalekcyjnych, w tym klasy sportowe. Szkoła ma dobrze wyposażone sale gimnastyczne i stworzyła programy dla różnych dyscyplin sportowych, takich jak piłka nożna, koszykówka, tenis stołowy i lekkoatletyka. Uczniowie mają możliwość regularnego treningu indywidualnie lub w grupach oraz udziału w zawodach szkolnych, aby rozwinąć swoje umiejętności i zwiększyć ich ogólną sprawność fizyczną.
Szczegółowa lista zajęć dodatkowych w nadchodzącym roku szkolnym:

• Piłka nożna
  • Siatkówka
  • Koszykówka
  • Tenis stołowy
  • Judo
  • Karate
  • Lekkoatletyka
  • Pływanie
  • Gimnastyka artystyczna
  • Bieganie na orientację
  • Tańce towarzyskie
  • Szachy

Wyposażenie sal dydaktycznych oraz pracowni komputerowych

Prywatne Liceum Ogólnokształcące im. Marii Konopnickiej w Dębnicy jest wyposażone w nowoczesne sale dydaktyczne oraz pracownie komputerowe. Każda sala posiada tablicę interaktywną, zestaw głośników i ekran do prezentacji multimedialnych. Pracownie komputerowe zostały zaprojektowane tak, aby każdy uczeń miał swój osobisty stanowisko do pracy.

Zostały one wyposażone w sprzęt najwyższej jakości, a dodatkowo szkoła oferuje dostęp do internetu. Ponadto, istnieje możliwość skorzystania z profesjonalnych programów edukacyjnych na tablecie lub laptopie. W celu doskonalenia umiejętności sportowych uczniowie mają również możliwość skorzystania ze specjalnie przygotowanych sal sportowych i boisk.

Prywatne Liceum Ogólnokształcące im. Marii Konopnickiej w Dębnicy · Copyright © 2023, zs1debica.pl